Architektura

Projekty architektoniczne, które proponujemy, obejmują budynki od domów jednorodzinnych, po budynki apartamentowe, aż po budynki usługowe. Zdobyte doświadczenie, pozwala nam na szeroki wachlarz propozycji projektowania budynków, o różnych funkcjach i skali. Nasza firma oferuje państwu kompleksową obsługę projektową. Początkowo tworzymy wizualizację i projekty, a po ich akceptacji sporządzamy dokumentację techniczną dla ekipy wykończeniowej. Na życzenie Klienta, możemy polecić współpracującą z nami firmę budowlaną, która precyzyjnie odwzorowuje stworzone przez nas projekty.

Wykonawstwo i nadzór

Zajmujemy się projektowaniem i aranżowaniem lokali już istniejących ale także projektujemy budynki od podstaw. Tworzymy projekty budynków, które po zakończeniu prac wykończeniowych są gotowe do użytku. W momencie podjęcia z nami współpracy, obligujemy się do profesjonalnej i rzetelnej obsługi. Lubimy mieć wszystko pod kontrolą, dlatego naszym klientom proponujemy nadzór autorski nad realizacją projektu. Zakres naszego wsparcia uzależniony jest od Państwa potrzeb i lokalizacji inwestycji.

Architektura + wnętrza

Współpraca Macan Design oraz firm budowlanych umożliwia zaoferowanie klientowi wykonania kompleksowego projektu budynku wraz z aranżacją jego wnętrza. Dzięki współdziałaniu projektantów i architektów wnętrz, projekty są ze sobą zgodne. Tworzymy wspólnie estetyczną całość, która jest za razem funkcjonalna. Współpraca dwóch firm jest gwarantem braku późniejszych rozczarowań, przeróbek czy dodatkowych kosztów, dlatego, że na etapie projektu budynku, skrupulatnie planujemy wiele detali.

Projekty premium

Macan Design Krystian Suchenia we współpracy z firmami budowlanymi oferuje wykonanie najbardziej innowacyjnych i najnowocześniejszych domów.Projekty usługi PREMIUM to nieograniczone możliwości konceptu projektowanego domu / budynku. Proces koncepcji – projektu – budowy. Projekt budynku z pełną aranżacją wnętrza.Tworzymy wspólnie estetyczną całość, która jest za razem funkcjonalna. Współpraca dwóch firm jest gwarantem najlepszej jakości oraz braku późniejszych rozczarowań.Na etapie projektu budynku, skrupulatnie planujemy wiele detali.