PASJA PROJEKTOWANIA

Projektowanie jest dla nas czymś więcej niż pracą. Jest ono naszą pasją. Największą satysfakcję mamy wtedy, gdy możemy wejść do pustego pomieszczenia i sprawić, że za moment stanie się ono wyjątkowe. Aby osiągnąć ten cel, w każdy projekt wkładamy całą swoją energię i wszystkie umiejętności zdobyte na przestrzeni lat.

ARCHITEKCI MODOWYCH WNĘTRZ

Tak jak projektanci modowi wciąż podążają za nowymi trendami, wyznaczają nowe style oraz wprowadzają liczne innowacje, tak samo my chcemy wyznaczać nowatorskie rozwiązania w projektowaniu wnętrz. Nasze projekty cechuje pełna elegancja, jednak z nutą szaleństwa i ekstrawagancji. Wnętrza, które tworzymy, to mariaż klasyki i nowoczesności. To, co lubimy najbardziej, kojarzy się z francuską lekkością, skandynawską naturalnością, angielską elegancją czy też nowojorskim loftem. Korzystamy przy tym z całej dostępnej palety barw, przeróżnych faktur i kształtów. Nasze aranżowane wnętrza cechuje lekkość, oryginalność i ponadczasowość. Proponowany przez nas projekt ma być nie tylko efektowny ale również funkcjonalny.

I TY TWORZYSZ NASZ ZESPÓŁ

Studio Macan Design tworzą nie tylko doświadczeni architekci i projektanci wnętrz ale również osoby, które posiadają praktyczne umiejętności w zarządzaniu projektami. Całemu zespołowi przyświeca jeden cel – chęć tworzenia rzeczy pięknych i niepowtarzalnych. Praca nad projektem jest dziełem całego zespołu, jednak każdy z nas jest odpowiedzialny za zadania związane ze swoją specjalizacją. Kompleksowy projekt wnętrza wymaga pełnego zaangażowania i poświęcenia czasu, jednak dzięki podziałowi ról, cały proceder odbywa się o wiele sprawniej.

Nasz zespół łączy przede wszystkim wspólna pasja do tworzenia wyjątkowych wnętrz. Ale wszystko co robimy, co tworzymy, jest wykonywane z myślą o potrzebach Klienta. Liczymy się  z jego zdaniem, upodobaniami i oczekiwaniami. Jesteśmy bardzo ciekawi, w jaki sposób Klient chciałby zaaranżować wnętrze, jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, gdyż stanowią one  dla nas nowe wyzwanie. W Macan Design powstają unikalne wnętrza, a to przyczynia się do zaspokajania oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Przed realizacją projektu wysłuchamy Twoich propozycji i zrobimy wszystko, by Twoje wnętrze odpowiadało Twojej osobowości.

INSPIRACJE

Nasza firma ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów. Wciąż jednak szukamy nowych inspiracji, by nasze wnętrza były jeszcze bardziej kreatywne. Aktywnie uczestniczymy w imprezach branżowych, odwiedzamy targi wnętrzarskie w Mediolanie. Śledzimy interesujące wystawy, czerpiemy inspiracje również z filmów i książek. Jesteśmy uważnymi obserwatorami otaczającej nas rzeczywistości i przedkładamy wyniki naszych obserwacji na realizację projektów.

FOTOREALISTYCZNE WIZUALIZACJE

Nasza firma oferuje usługi projektowania wnętrz na najwyższym światowym poziomie. Korzystamy przy tym z najlepszego, dostępnego na rynku oprogramowania. W wykonanej specjalnie dla Klienta wizualizacji, prezentujemy pełen wykaz materiałów i mebli, które zostały użyte do jej stworzenia. Dzięki przedstawionej wizualizacji możecie Państwo wyobrazić sobie przyszłe wnętrze w wirtualnej rzeczywistości.  Proponujemy Państwu jedną z lepszych ofert na rynku krajowym. Nasz profesjonalizm został również dostrzeżony na tle ofert firm zagranicznych, czego dowodem są zapytania spoza kraju o nasze projekty.

STWORZYMY RAZEM COŚ NIESAMOWITEGO!

Wizytówką naszej firmy jest nasze portfolio. Gromadzi ono szereg wykonanych projektów, ukazuje choć w niewielkim stopniu, co potrafimy stworzyć.  Zachęcamy do obejrzenia naszych projektów i do spotkania się z nami, a wtedy będziemy mogli lepiej się poznać i opowiedzieć jak wygląda współpraca z naszą firmą.